Kategorija: Održani seminari

Letnje pripreme za novu školsku godinu

Poslednjih dana avgusta RC je otpočeo svoje uobičajene aktivnosti  nakon letnjeg odmora, pripremajući se za narednu školsku godinu. Kao što i  škole otpočinju sa aktivnostima u drugoj polovini avgusta, u periodu od 21. do 25. avgusta u RC Kanjiža održani su sledeći seminari za prosvetne radnike:

• Škola tolerancije (kat. br. 940);
  • Inkluzija na delu (kat. br. 311);
  • Vesela učionica – dramske tehnike i metode (kat.br. 911);
  • Nastava orijentisana na dete – berza ideja za doživljajno učenje (kat. br. 894);
  • Onlajn nastavnik (kreiraj-postavi-podeli) (kat. br. 226).

Obuke su se odvijale u veoma kreativnoj atmosferi, osvežene raznovrsnim interaktivnim sadržajima u okviru kojih je došlo do izražaja maksimalno uključivanje polaznika i oslanjanje na njihova iskustva, što su sami polaznici izrazili i potvrdili kako u nevezanim razgovorima tako i putem  zvanične evaluacije po završetku obuke.