Kategorija: Megtartott képzések

Az információ-kommunikációs technológiák alkalmazása az oktatásban, 2014.11.29-30. és 12.13-14.

A ZUOV (Oktatásfejlesztési Intézet) 2014. november 29-én és 30-án, valamint december 13-án és 14-én, Az információ-kommunikációs technológiák alkalmazása az oktatásban címmel képzést tartott a magyarkanizsai Regionális Szakmai Pedagógus-továbbképző Központban.

November 29-én és 30-án a szabadkai Ivan Milutinović Általános Iskola pedagógusai, december 13-án és 14-én pedig a szabadkai Gróf Széchenyi István Általános Iskola pedagógusai vettek részt a képzésen.

A kétnapos program alatt a Közösségi oldalak felhasználása a hibrid és a differenciált oktatásra, az Edmondo tanári szemszögből, On-line rendszerek használata az oktatás céljaira, Összefüggő Google szolgáltatások, Oktatási tartalmak összeállítása, a “’Vibli“: web oldalak készítése, Tudás-bázisok és tanulási objektumok, Játékosságon alapuló feladatok a tanulók ösztönzésére és a képzés Linoit-értékelése című témákat dolgozták fel.

A tematikus egységek feldolgozása prezentáció, gyakorlati munka, bemutatás és videó-mellékletek alkalmazásával történt.