Kategorija: Megtartott aktivítások

Csehországi küldöttség látogatása, 2014.09.23.

2014.09. 23-án, a Regionális Központban került sor  a csehországi Hradec Kralove térséghez tartozó legjelentősebb középiskolák képviselői, valamint Magyarkanizsa község, az ICRTisza Menti Információs Fejlesztési Központ, a bánáti térség középiskolái és a magyarkanizsai középiskola képviselőinek találkozójára, melyen jelen voltak a tájékoztatási eszközök tudósítói is.

A vendégeket Bimbó Mihály, Magyarkanizsa község elnöke üdvözölte, majd a résztvevők üdvözlő és bevezető beszédeit követően, a Regionális Központ igazgatója tartott prezentációt a szerbiai középiskolai oktatási rendszerről, melyben ismertette a szerbiai középfokú oktatási-nevelési rendszer legfontosabb ismérveit és irányelveit.

Az oktatás területén megvalósuló térségközi együttműködés bővítése céljából szervezett találkozó résztvevői a megbeszélés és tapasztalatcsere után meglátogatták a magyarkanizsai Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Középiskola tangazdaságát.

Tekintse meg a Cnesa Info TV videoját