Kategorija: Megtartott képzések

Képzés: A magyar történelem újszerű feldolgozása, ötletek a magyar történelem oktatására, 2016.01.5-6.

Akkreditált képzés

(kat. szám: 840, K2, P:1., 12 pont – 2 napos képzés)

január 5-6. (kedd – szerda)

Magyarkanizsa, Fő tér 9. (a Regionális Központ új épülete)

A képzés kezdete: 8.00 óra

Szerzők és előadók: Csonti Melinda; Csonti Ernő

Tisztel igazgató, tisztelt kollégák!

A magyarkanizsai Regionális Szakmai Pedagógus-továbbképző Központ társadalomtudományi témában szervez akkreditált képzést osztálytanítók és általános iskolai történelem szakos tanárok számára.

Célcsoport: osztálytanítók, általános iskolai történelem szakos tanárok.

Általános célok: A pedagógusok innovatív módszerekkel kapcsolatos ismereteinek bővítése.

Specifikus célok: A történelem oktatásában alkalmazható innovatív munkamódszerek megismerése és elsajátítása, melyekkel érdekesebbé tehetik az általános iskolai történelemórákat és ösztönözhetik a tanulók érdeklődését.

Témák: A magyarok eredete, vándorlása és a honfoglalás. Árpádháziak. Magyarok a török hódoltság idején. Magyarok az osztrák uralom alatt a 19. század végén. A magyarok nemzeti jelképei.

Jelentkezni a mellékelt adatlapon a rckanjiza@kanjiza.rs e-mail címen, vagy személyesen a 874 733 telefon/fax számon, 2015. december 30-ig lehet.

A képzés ára: 3.000,00 dinár/résztvevő                                                    A képzés nyelve: magyar