2023. augusztus 30. (szerda), 9.00 órakor

Helyszín: „Jovan Jovanović Zmaj” Általános Iskola díszterme, regisztráció 8:30-tól

Végzésszám: 475/1 VPI, K4, P: 4, 1 pont, 1 nap

Előadók: Atyimcsev Judit - MA zeneművész - zongora, Raičević Natalija - klasszikus balett tanár-balett táncos, Berec Katinka – okl. zenész-hegedűművész, Balázs Piri István - brácsaprofesszor, Lekić Ladócki Janka- okl.pszichológus

A program témái: A zenei oktatás ma; A zenei nevelés jelentősége a gyermekek általános fejlődése szempontjából; A tanárok, tanulók és szüleik szerepe, valamint az informatikai szektor jelentősége és hatása a zeneiskolai hangszeres oktatás továbbfejlesztésére; Tanulás tanítása zeneiskolai hallgatók számára; A tanárok szakmai fejlődése életük végéig; Helyes testtartás; Zenei műhelymunka - közös zenei produkció születésének szakaszai.

A képzés nyelve: magyar és szerb