Kat. szám: 150, K4, P:4, 8 pont/1 napos képzés

14.decembar (subota) 2019. g.

Jelentkezni a mellékelt adatlapon a rckanjiza@kanjiza.rs e-mail címre vagy személyesen a 874 733telefon/faxon 2019. december 11-éig.

A képzés ára 2.500,00 dinár/résztvevő

A képzés nyelve: szerb

Szerzők és előadók: Vesna Mađarov, pedagógus, igazgató, asszertív kommunikációs tréner; Jovana Milićev Radišić, pszichológus, viselkedéselemző; Milan Bojanić, nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkező külső értékelő, nyugalmazott tanügyi tanácsos.

Regionalni centar za profesionalni razvoj zaposlenih u obrazovanju u Kanjiži organizuje akreditovani seminar sa cilјem jačanja kapaciteta zaposlenih za timski rad, realizaciju projekata, ostvarivanje standarda i obrazovno-vaspitnih cilјeva.

Cilјevi: Razvoj komunikacijskih veština; Uvežbavanje asertivne tehnike i razumevanje emocionalne pismenosti; Osposoblјavanje polaznika za prevazilaženje kriza u timskom radu; Obuka za rešavanje problema u međulјudskim odnosima (trening).

Témák: Mogućnosti za pobolјšanje saradnje zaposlenih u ustanovi. Stilovi komunikacije (radionica). Asertivna prava – razumevanje i prihvatanje. Manipulacija. Uslovi za uspešan rad tima. Sukobi i krize u timu. Ometajući faktori za asertivno ponašanje.

Cilјna grupa: általános iskolai tanítók és tanárok, gimnáziumi tanárok, szakközépiskolai és művészeti általános- és középiskola általános műveltségi tantárgyat oktató és szaktantárgyat oktató tanárai, fejlődési zavarokkal küszködő tanulók iskoláinak tanárai, felnőttoktató általános iskola tanárai, választható és fakultációs tantárgyakat oktatók, óvodapedagógusok, egészségügyi nővér-nevelő, kollégiumi nevelőtanár, óvodai, általános iskolai, középiskolai szakmunkatársak, munkatársak (pedagógiai, andragógiai asszisztens, tanársegéd).