Akkreditált képzés

Kat. szám: 150, K4, P:4, 8 pont/1 napos képzés

14.decembar (subota) 2019. g.

A képzés kezdete: 09:00 óra

Magyarkanizsa, Fő tér 9.

Jelentkezni a mellékelt adatlapon a rckanjiza@kanjiza.rs e-mail címre vagy személyesen a 874 733telefon/faxon 2019. december 11-éig.

A képzés ára 2.500,00 dinár/résztvevő

A képzés nyelve: szerb

Szerzők és előadók: Vesna Mađarov, pedagógus, igazgató, asszertív kommunikációs tréner; Jovana Milićev Radišić, pszichológus, viselkedéselemző; Milan Bojanić, nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkező külső értékelő, nyugalmazott tanügyi tanácsos.

Tisztelt igazgató, tisztelt kollégák!

A magyarkanizsai Regionális Szakmai Pedagógus-továbbképző Központ akkreditált képzést szervez, melynek célja a csapatmunka - mint az intézményben kifejtett tevékenység minőségét biztosító kulcsfontosságú tényező - feltételeinek megteremtése a kommunikáció javítása és az együttműködés révén.

Célok: Razvoj komunikacijskih veština; Uvežbavanje asertivne tehnike i razumevanje emocionalne pismenosti; Osposobljavanje polaznika za prevazilaženje kriza u timskom radu; Obuka za rešavanje problema u međuljudskim odnosima (trening).

Témák: Az együttműködés, a tanítási korrelációk és a csapatmunka jelentősége az intézményben; A csoporton belüli együttműködés és feladatmegoldás; (műhelymunka); Csapatmunka az intézményben; Az asszertív kommunikáció jelentősége, lehetőségei a konfliktusmegoldásban; Asszertív kommunikáció – a problémás helyzetek megoldása.

Célcsoport: nastavnik razredne nastave, nastavnik predmetne nastave – osnovna škola, nastavnik predmetne nastave – gimnazija, nastavnik opšteobrazovnih predmeta – srednja stručna škola, nastavnik stručnih predmeta – srednja stručna škola, nastavnik u školi za obrazovanje učenika sa smetnjama u razvoju, nastavnik u školi za obrazovanje odraslih, nastavnik opšteobrazovnih predmeta u srednjoj umetničkoj školi (muzičke, baletske, likovne),nastavnik stručnog predmeta u osnovnoj/srednjoj umetničkoj školi (muzičke, baletske, likovne), nastavnik izbornih i fakultativnih predmeta,vaspitač u predškolskoj ustanovi, medicinska sestra – vaspitač, vaspitač u domu učenika, stručni saradnik u predškolskoj ustanovi, stručni saradnik u školi, saradnik (pedagoški andragoški asistent i  pomoćni nastavnik).

Kategória: Képzések

Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU Mreza RC i CSU